Dzisiaj z przyczyn losowych ekspresowy wpis i niestety do końca roku nie zanosi się na dłuższe, ale postaram się zajrzeć.

Na początek znalezione na crochetforchildren.com. Bardzo ciekawy kocyk, który zainteresował mnie z dwóch powodów:

  1. Trochę inna, bardzo ciekawa technika szydełkowania, która powinna iść przyjemnie i ekspresowo (muszę spróbować wtedy dowiem się czy jest taka na jaką wygląda).
  2. Daje możliwość szaleństwa doboru kolorów, pozwalając stworzyć naprawdę coś innego. Zachęcam do pobudzenia szarych komórek, czuję, że co jeden pomysł to będzie ciekawszy.

Drugi pomysł na dziś to ten kołnierzyk (?), nie to się jakoś inaczej nazywa niestety w tej chwili sobie nie przypomnę. Cała bluzka jakoś może nie zachwyca, istotą jest naprawdę to wykończenie, a skoro tak, to dla tych niemających czasu, albo bojących się jeszcze samemu tworzyć całej bluzki, polecam zrobienie takiego „kołnierzyka”  do gotowej bluzki. Zachęcam do takiej kreatywności zamiast korzystać zawsze z gotowych schematów i rozpisanych wzorów. Link oczywiście podaję http://postila.ru/post/27221875 i tak na marginesie tylko powiem, że kocham wzory znalezione na rosyjskich stronach, są naprawdę bardzo ciekawe!

Zostawiam Was z pomysłami, zazdroszczą tym, którzy mają wolne między świętami a Nowym Rokiem i mogą oddać się beztroskiemu tworzeniu.

P.S. Niestety chwilowo brak czasu i przede wszystkim możliwości na nakręcenie filmiku i rozrysowanie schematu na jutrzejszy wpis tutorialowy, więc zanosi się, że wyjątkowo pojawi się wpis z innej kategorii. Postaram się to oczywiście wyrównać w przyszłym roku 🙂

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *