Na początku tygodnia obiecywałam, że tydzień będzie intensywny i zamieszczę dwa tutoriale. Nie udało mi się skończyć tutorialu na bieżnik, więc w ramach rekompensaty nagrałam  Wam przynajmniej coś na Wielkanoc. Jest to koszulka na jajko, którą sama wymyśliłam.

Koszulek co roku powstaje sporo, bo poprzednie gdzieś się rozchodzą, a poza tym robi się je szybko, miło i przyjemnie. Ta jest robiona na około z jednej części, nie musimy wykonywać dwóch takich samych i potem zszywać tego w całość. Na górze jest zawiązywana, więc może być używana wielokrotnie. Jest naprawdę prosta w wykonaniu, każdy sobie poradzi, a robi się ją naprawdę szybko.

Na zewnątrz zrobiło się biało, a wszędzie trąbią o nadchodzącym mrozie, i choć lubię taką prawdziwą zimę, to jednak troszkę się spóźniła i teraz wolałabym już wypatrywać wiosny. Tym bardziej, że produkcja ozdób Wielkanocnych ruszyła już pełną parą: na zmianę serwetki, kurki, króliki i jajka. Myślę jeszcze o zrobieniu bordidury wkoło koszyczka? Ktoś zainteresowany? Jakiś tutorial ma dużą szansę powstać. Dajcie znać jeśli chcecie więcej wzorów na jajka – wszystko jest do zrobienia.

Zostawiam Was z filmikiem życząc miłego szydełkowania i przywoływania wiosny.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *