Bardzo spodobał Wam się szydełkowy komplet, który pokazałam tutaj. Prosiłyście na FB o schemat wykonania, ale niestety go nie posiadam. Żeby był wilk syty i owca cała, nagrałam Wam w końcu tutorial. Ja robiłam czteroczęściowy szydełkowy komplet, więc jak widzicie możecie  tym wzorem wykonać i bieżnik i serwetkę i obrus i co tam jeszcze Wam się zamarzy.

Bieżnik, który teraz zrobiłam, powstał w kolorze ecru z 13 motywów. Wyszedł w rozmiarze 90 / 50 cm. Robiony szydełkiem 1,5mm  i kordonkiem grubości 10. Zrobiłam go tylko, aby nagrać dla Was tutorial , więc bieżnik nie ma właściciela, ale mam nadzieję, że szybko go znajdzie.

Muszę Wam przyznać, że ciężko szydełkować coś bez określonego przeznaczenia. Wolę robić coś na konkretne zamówienie, co szybko ucieszy nabywcę. Tak więc mój bieżnik szuka właściciela, ale Wy możecie stworzyć sobie własny.

Tutorial składa się z dwóch filmików, w pierwszym pokazuje jak robić pojedyńcze motywy i połączyć je w linie, a w drugim jak dodawać kolejne motywy i zrobić to ozdobne wykończenie bieżnika. Zapraszam na tutorial i ciekawa jestem Waszych prac.

2 comments

  1. Pingback: I wtedy przyszedł maj.... - Nie tylko szydełko

  2. Pingback: Powtórka z rozrywki - Nie tylko szydełko

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *