Dzisiaj będzie kolejna szydełkowa pisanka.

Intensywny mam okres przedświąteczny. Mam kilka rozgrzebanych robótek, niespodziewane robótki, które wyskakują co jakiś czas, nagrywam filmiki na rzeczy, o które prosicie w komentarzach i jeszcze w jakimś międzyczasie, którego naprawdę nie ma, robię jakąś próbkę pomysłu, na jaki wpadnę i koniecznie muszę sprawdzić.

W weekend udało mi się nagrać kolejną koszulkę na jajko. Prosicie i o duże i o małe, ostatnio była duża, więc dzisiaj szydełkowa pisanka na zwykłe kurze jajko.

Filmik nagrałam. Chciałabym oprócz filmików dodawać Wam też do projektów schematy, bo wiem, że osoby bardziej doświadczone wolą zerknąć na schemat i szydełkować, zamiast oglądać bardzo dokładnie tłumaczone filmiki. W tym wszystkim jednak nie mam na to czasu. Jeśli będę mieć jakiś luźniejszy okres to postaram się to rozrysować i pododawać, na razie jednak oprócz tego, że czas intensywny, to strona cały czas w budowie. I niestety wciąż to nie wygląda tak jak bym chciała. Ale spokojnie powolutku, cierpliwości. Na pewno w końcu uda mi się to doprowadzić do ładu.

Tymczasem szydełkujcie razem ze mną kolejną koszulkę.  Zapraszam

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *