Błyskawiczna bransoletka – ten tytuł bynajmniej nie odnosi się do czasu wykonania.  Błyskawiczna bransoletka odnosi się raczej po pierwsze do materiału, z którego została wykonana, a po drugie do szybkości wpisu jaki się pojawił. Wpis pojawia się na szybko i wcześniej  niż powinien, ale to przez kończący się dzisiaj czas tego wyzwania.

W tym miejscu pojawi się dygresja o tym, że klub twórczych mam to kolejny ciekawy blog wyzwaniowy, który odkryłam, więc możecie spodziewać się więcej wpisów z ich banerami. A propos baneru! Jest baner i jest wyzwanie kolorystyczne którego się podjęłam:

Jeśli chodzi o to co przygotowałam to moja błyskawiczna bransoletka, jak już wspomniałam powstała z suwaka. Błękit z szarością a właściwie ze srebrzystymi ząbkami miały za zadanie wpasować się w ramy kolorystyczne wyzwania. Czas już kończyć zimę i przejść do innych, wiosennych barw, więc tak na pożegnanie tych zimowych stworzyłam moją bransoletkę.

Wyjątkowo, trochę na próbę, zamek przycięłam, żeby błyskawiczna bransoletka nie była tak szeroka jak te pokazane tutaj. Miała być delikatniejsza i w nieco innym stylu. Chyba mi się to udało. Brzegi opaliłam, żeby po cięciu się nie strzępiły, a końce bransoletki wkleiłam w gotowe zapięcie i z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona.

4 comments

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *