Straszą, że zima jeszcze w weekend powróci, ale ja w to nie wierzę. U mnie już wiosna pełną parą, powstają ozdoby wiosenno – wielkanocne i to w błyskawicznym tempie. Tak w ogóle to ten cały pinterest mnie zjada. Podejrzewam zresztą, że nie tylko mnie. On nie tylko zjada, pochłania i inspiruje, ale także dołuje.

Nie dość, że człowiek wsiąka tracąc poczucie czasu i marnując go bezużytecznie, to jeszcze jak się naogląda tych wszystkich cudeniek, które robicie to człowieka łapie deprecha. Oczywiście umiem nad tym zapanować, ale czasem się zagalopuję. Tak czy siak nie chodzi o to, żeby się dołować tylko inspirować, więc już pokazuję co mnie dzisiaj zainspirowało.

Witaj wiosno, czyli zapraszamy wiosnę do naszego domu. Jest ich mnóstwo a co jeden to ładniejszy. Są zarówno w wersji czysto wiosennej jak i wielkanocno – wiosennej, więc naprawdę jest skąd czerpać pomysły. Aż ciężko się zdecydować jaki zrobić sobie. To jeszcze jeden, który mnie urzekł.

Prawda, że cudne? I już w głowie bitwa planów i pomysłów, a tu jeszcze poprzednie projekty nie pokończone. Okej, nie tracę więc już więcej czasu, bo czuję się już zainspirowana do dalszego działania. Mam nadzieję, że Wy też.

Szykujcie szydełka na jutro, bo przywitam Was nowym czwartkowym tutorialem. Będzie wielkanocnie-koszyczkowo-koronkowo. Czyli pięknie i elegancko. Zapraszam na jutro.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *