Dzisiaj będzie wpis iście wiosenny, troszkę taki 2 w 1.

Po pierwsze wyzwanie. Tym razem z bloga DIY – cykliczne szydełko. Propozycją są kwiatuszki typu puff.

Kwiatuszki miały jak najbardziej przypominać te zaproponowane przez autorkę. Przeszukałam zapasy resztek i wybrałam te najbardziej podobne. Kwiatuszki robi się naprawdę szybko i można je wykorzystać do wielu różnych projektów. Moje wyszły tak:

Kwiatuszki nie tylko błyskawicznie powstały, ale równie szybko zwabiły kolorowe motylki:

Zarówno motylki jak i kwiatuszki robi się bardzo łatwo i szybko, ale przede wszystkim są kolejnym świetnym sposobem na wykorzystanie resztek włóczek, więc polecam z okazji wiosny spróbować wykonać. Instrukcję wykonania kwiatuszków macie w linku na blogu DIY, a ja nagrałam dla Was tutorial z instrukcją wykonania motylków. Polecam spróbować, i ozdobić co tylko Wam się zamarzy. Różne rozmiary motylków uzyskałam, używając po prostu różnych rozmiarów szydełka i różnej grubości włóczek.

Zostawiam Was na weekend z tymi propozycjami. Dla tych co chcą kolorowo kwiatuszki i motylki, a dla wielbicieli koronek polecam wczorajszą gałązkową serwetkę

1 Comment

  1. Odpowiedz

    Super! Kwiatuszki wyszły Ci wręcz identycznie! no a motylki są przesłodkie. Chyba skorzystam z Twojego kursiku i u mnie też będą tu zaraz latały!
    Dziękuje za udział w zabawie Cyklkicznego Szydełka. Pozdrawiam serdecznie DT DIY MAGDALENA

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *