Mamy ostatni tydzień przed świętami i pewnie zdecydowana większość z Was zajmuje się przedświątecznymi porządkami. Przy okazji porządków segregujemy, układamy i szukamy nowych rozwiązań. Dzisiaj więc proponuje Wam organizery.

Mogą mieć jedną kieszeń jak te na górze, ale również kilka małych, lub w różnych rozmiarach. Oczywiście organizery mogą być NIE TYLKO szydełkowe. Np. taki:

Naprawdę świetny pomysł. Organizery możemy umieścić zarówno w kuchni w łazience czy pokoju dziecięcym. W zależności od docelowego miejsca będą różnić się, wzorami, pomysłami, kolorami. Mamy naprawdę duże pole do popisu, więc zachęcam do rozbujania naszej wyobraźni i kreatywnego tworzenia.

Wszystkie zdjęcia pochodzą z pinterestowych tablic, ale w ramach ciekawostki powiem Wam, że podobne, dzianinowe widziałam w Ikei, więc są jak najbardziej na czasie. Mam nadzieję, że udało mi się Was zainspirować i zgłębicie temat.

A jutro tradycyjnie zapraszam na czwartkowy tutorial, nie będzie już o świętach, myślę, że różnego rodzaju ozdób Wielkanocnych w ty roku dostałyście już wystarczająco.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *