Już dawno Wam obiecałam, a potem jeszcze prosiłyście o ubranka dla lalki barbie. Przed świętami byłam jednak mocno skupiona na ozdobach Wielkanocnych, plus do tego kilka innych rzeczy, które miałam aktualnie na szydełku i barbie poszła w odstawkę. Ale jak obiecam to słowa dotrzymuję, więc moja lalka w końcu się doczekała.

Tak naprawdę to sukienka w wersji niebiesko-białej powstała już dawno, tylko nie było czasu nagrać filmiku. Dzisiaj mam dla Was wersję czerwono-białą, uszydełkowaną na potrzeby nagrania tutorialu. Muszę przyznać, że tworzenie tak ciuszków dla lalki jest bardzo ciekawe, można pobawić się w projektanta mody i naprawdę poszaleć. Znowu sprawdza się tu jedno z moich ulubionych powiedzeń: „ogranicza nas tylko własna wyobraźnia”.

Potrzebujemy kordonek grubości 10 w dwóch kolorach, szydełko 1,5 mm i mały guziczek. Przy użyciu innych materiałów, sukienka będzie na barbie za duża lub za mała.

Za pewne to nie koniec szydełkowych ubranek dla lalki, ale to już zależy od Waszego zainteresowania tym tematem. Tymczasem zapraszam do wspólnego szydełkowania.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *