Dostaję od Was sporo próśb, zarówno mailowo jak i w komentarzach, jakie filmiki chciałybyście, żebym dla Was nagrała. Choć staram się wszystkim pomóc, to nie ze wszystkim jestem w stanie się wyrobić. O ten wzór byłam jednak poproszona przez 3 osoby, a ponieważ miałam zamówienie na bieżnik w rozmiarze 100 cm na 50 cm, zapadła decyzja o nagraniu tego filmiku.

Wzór już dawno miałam w swoich zbiorach i korciło mnie, żeby go wykonać, ale zawsze było coś pilniejszego.  Teraz w końcu doczekał się wykonania. Bieżnik ma rozmiary jak wyżej, wykonany tradycyjnie kordonkiem grubości 10 i szydełkiem 1,5 mm. Nakładając na siebie kolejne koła możecie wykonać nie tylko bieżnik czy okrągłą serwetkę, ale nawet przepiękny obrus.

Oczywiście ja jak to ja nie trzymałam się ściśle oryginalnego wzoru i musiałam tam dodać kilka zmian = lojalnie uprzedzam, żeby nie było.

I muszę jeszcze Was przeprosić, bo filmik miał ukazać się już tydzień temu, ale w ostatnim wpisie wspominałam już o przygodach jaki z nim miałam i dlaczego się z nim spóźniłam.

Tymczasem zapraszam do wspólnego szydełkowania.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *