… zrobiło się gorąco, w pracy „sajgon”, synek ząbkuje,  a w ogródku badyle rośnie kilka razy szybciej niż marchewka. Ale my przecież mamy rozmawiać tu na inne tematy. Tak, więc do tego wszystkiego co wyżej doszło zamówienie na bieżnik (bo było jeszcze za mało :)), za to szydełkowania nigdy za dużo. Bieżnik z tego wzoru, więc już oklepane, chociaż… no dobrze o tym bieżniku będzie osobny wpis, bo właśnie wysechł i jutro zostanie wysłany.

Czuję się zobowiązana usprawiedliwić jeszcze moją chwilową nieobecność na YT. Otóż filmiki mam ponagrywane, z to, że nie są jeszcze dodane i opublikowane, jest wyłączną winą portalu YouTube.

Teraz żeby nie było, że zajrzałam tylko pogadać, będzie coś dla tych co nie lubią czytać, czyli zdjęcia. A na zdjęciach dziś niewielka serwetka.

Serwetka ma zaledwie 19 cm średnicy, więc idealnie nadaje się na podkładki pod filiżanki. Ciekawy wzór, który zainteresował mnie do tego stopnia, że postanowiłam spróbować zrobić, w ramach odreagowania od tego wszystkiego.

Trzymajcie kciuki za jak najszybsze rozstrzygnięcie problemów z portalem YouTube, bo przygotowałam dla as bardzo ciekawe tutoriale. Pozdrawiam Was serdecznie i do następnego.

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *