Wiem, wiem dawno mnie nie było, z zła wiadomość już na wstępie jest taka, że nie wiem kiedy wszystko wróci do normy, to znaczy pisać będę co dzień, a filmiki dodawać co tydzień. Mam tylko nadzieję, że nie zajmie to dłużej niż miesiąc, a daj Boże, lada dzień. Tyle wstępu – dygresji.

Teraz  o tym co dziś dla Was mam – małą, kolorową torebeczkę dla dziewczynki. Podobne pokazywałam Wam kiedyś w środowych inspiracjach i uprzedzałam, że powstanie moja własna wersja. Powstała i to już jakiś czas temu co widać po zdjęciach – kwitnąca wiśnia. Filmik w końcu doczekał się publikacji, więc mogę Wam pokazać torebeczkę. Jest nie duża (15×15 cm), zrobiona z resztek szydełkiem 4 mm. Można wyszaleć się kolorystycznie.

Co ciekawe dziewczynka, która miała zostać jej właścicielką stwierdziła, żebym dała ją komuś innemu, bo ona ma już dużo torebek… Powiem Wam, że pierwszy raz do tej pory spotkałam się z przedstawicielką płci pięknej, która nie chce kolejnej torebki, bo ma ich już dużo. Czy to w ogóle możliwe? Obstawiam, że za parę lat zdanie na ten temat zmieni jej się diametralnie, a tymczasem torebeczka znajdzie nową właścicielkę.

Trzymajcie kciuki, żeby jak najszybciej wszystko się „wyprostowało”. Pozdrawiam Was serdecznie i zostawiam z tutorialem.

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *