Dzisiaj specjalnie dla Was nowa sukienka dla Barbie. Generalnie październik jest już czasem szydełkowania „strikte” świątecznego, ale prosicie o ubranka, więc w ramach odkoczni wymyśliłam najpierw tą sukienkę dla Barbie w wersji biało-pomarańczowej.

Od razu spodobało mi się to co wyskoczyło spod szydełka, więc przy najbliższej możliwej okazji zaczęłam nagrywać tutorial. Druga sukienka dla Barbie powstawała w wersji niebiesko-różowej i przy okazji nagrywałam to co robię. Plan na czwartek był prosty – Znajomy do pracy, mały śpi, słonko świeci, więc ja dogram filmik, a wiczorem, kiedy Tosiek pójdzie już na nocne spanie, skleję wszystko w kupę, przez noc filmik się sklei, a w piątek będzie się dodawał na YT. To był tylko plan…

Gdy do końca nagrywania sukienki dla barbie zostało mi dosłownie 10 min mały się obudził 🙁 Ajjjjj Wyrok: dziś już nie nagram, piatek i sobota w pracy, niedziela przyhjęcie urodzinowe Tośka. Najbliższe możliwe 10 min w dzień to poniedziałek. Trudno, poczekałam, nagrałam, czas zrzucić na kompa i skleić. I wtedy… Jeden z filmików zniknął. Tak po prostu w trakcie kopiowania zniknął i nie było go ani na karcie SD ani na laptopie. Przeszukałam wszystko 4 x nie ma i koniec. W dodatku to filik akurat z fragmentem samego środka sukienki… Nie ma wyjścia, pełno roboty, a ja znowy wyciągam różowy i niebieski kordonek i zaczynam sukienkę od nowa, żeby móc nagrać brakujący fragment… Szkoda gadać, mała sukienka dla Barbie z długą i burzliwą historią.

Najważniejsze jest to, że dziś rano filmik pojawił się na kanale.

Tyle ode mnie zapraszam do szydełkowania. Przygotujcie, lalkę barbie, 2 kolory kordonka grubości 10, szydełko 1,5mm i 3 malutkie guziczki.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *